کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

در واقع کابینت نئوکلاسیک جدید ترین سبک کابینت آشپزخانه محسوب می شود. این سبک کابینت شامل ( کابینت انزو، کابینت پولیشی ) می شود. این سبک کابینت شامل مشخصات منحصر به فرد است.کابینت نئو کلاسیک جدید ترین سبک کابینت آشپزخانه است و ممکن است برای همه شناخته شده نباشد، این سبک کابینت ترکیبی از سبک مدرن و کلاسیک است. این دو مدل کابینت از نظر شکل ظاهری، نوع رنگ و قیمت تفاوت هایی دارند که در ادامه به آنها اشاره خواهیم داشت.

معرفی انواع کابینت نئوکلاسیک

کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک عمدتا از چوب ساخته شده و حالت اشرافی و اروپایی دارد. این نوع کابینت نماینگر محیط مجلل و با شکوه می باشد. از نظر اقتصادی به دلیل کنده کاری و تزئیناتی که هنر دست است قیمت و ارزش بالاتری دارد.

کابینت مدرن

اما کابینت های مدرن بر خلاف کابینت کلاسیک از نظر طراحی ساده بوده و مناسب برای سلیقه هایی است که فضای ساده و دور از اشرافیت را میخواهند طراحی شده است. سادگی کابینت مدرن سبب منظم تر دیده شدن و فضای بیشتر در خانه را نیز فراهم می نماید.تنوع طرح ها و رنگ های زیادی دارد و متریال به کار رفته در کابینت مدرن MDF می‌باشد.

کابینت نئوکلاسیک

متریال مورد استفاده در این مدل به نوع کابینت نئوکلاسیک MDF و چوبی تقسیم می شوند. نئوکلاسیک چوبی از از نظر قیمت کمی گران تر از نوع MDF بوده اما روش ساخت هر دو نوع کابینت یکسان می باشد. روش ساخت در این کابینت به این صورت می باشد که ابتدا ورق MDF یا چوب به شکل و طرح مطلوب حکاکی شده و سپس ظاهر کابینت طراحی می شود.

در کابینت نئو چوبی از PVC استفاده نمی شود و برای سطح چوب از رنگ استفاده می شود. در نوعMDF  علاوه بر رنگ از PVC نیز استفاده می شود. از نظر قیمت در این مدل کابینت محدودیتی وجود ندارد اما اگر مقاومت و ماندگاری و کیفیت اولویت داشته باشد انتخاب کابینت نئوکلاسیک چوبی گزینه بهتر و مناسب تری می باشد.

رنگبندی کابینت نئوکلاسیک

رنگ های خاص و خیره کننده ای که در  کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک به کار برده می شود نقطه تمایز این سبک کابینت با سایر کابینت ها شده است.
عموما رنگ های به کار رفته در کابینت نئوکلاسیک عموما رنگ های سرد و ملایم مانند : سفید ، سبز ، آبی کمرنگ و طوسی می باشد اما رنگ های تیز مانند مشکی و قرمز نیز به عنوان مکمل رنگ های نام برده استفاده می شود.

کابینت نئوکلاسیک سفید 

رنگ سفید در دکوراسیون داخلی مزیت های بسیاری از جمله : فضاهای تاریک را روشن و همچنین فضاهای کوچک را بزگتر نشان داده و همواره حس تازگی ، تمیزی و سادگی را همراه دارد.

کابینت نئوکلاسیک سفید

علاوه بر موارد بالا ، مورد پسند بیشتر سلیقه ها بوده و به راحتی میتوان سایر وسایل و تزئینات را با یکدیگر هماهنگ نمود.
رنگ سفید معایبی از جمله نشان دادن کثیفی ها و دقت در نگهداری دارد که بهتر است در صورت استفاده از رنگ سفید در کابینت منزل پیشخوان را از رنگ تیره و ترجیحا از سنگ طبیعی انتخاب نمود.

کابینت نئو کلاسیک طوسی

رنگ طوسی پس از سفید بیشترین انتخاب رنگ کابینت نئوکلاسیک را به خود اختصاص داده است و اغلب در سبک مدرن این رنگ بیشتر دیده شده است.
رنگ طوسی ساده و شیک بوده و فضا را تا حدی رسمی می کند. ترکیب رنگ سفید و طوسی بسیار زیبا بوده و مکمل خوبی است تا به راحتی با سایر وسایل و دکور هماهنگ شوند.

پر طرفدار ترین رنگ های کابینت انزو و نئوکلاسیک

کابینت نئوکلاسیک کرم

رنگ کرم جزء رنگ های گرم و روشن بوده و در فضاهایی با نور کم و فضاهای کوچک ، بزرگی و روشنایی را الفا می نماید و به دلیل گرمی رنگ ، فضایی دنج را به بوجود می آورد.

کابینت نئوکلاسیک قهوه ای

رنگ قهوه ای به دلیل ایجاد فضای طبیعی یکی از پرکاربردترین رنگ ها در دکوراسیون می باشد. کابینت نئوکلاسیک قهوه ای را میتوان هم از جنس MDF و هم روکش چوب ساخت و در فضاهایی که کفپوش و دیوار روشنی دارد برای متعادل کردن فضا از رنگ گرمی مانند قهوه ای استفاده نمود. رنگ قهوه ای فضا را صمیمی و دنج کرده و میتواند نقطه کانونی خانه باشد.

کابینت های رومی

کابینت نئوکلاسیک سبز

رنگ سبز مخصوصا در طیف روشن ، آرامش بخش بوده و ترکیب سبز با عنصری مانند چوب جذابیت و آرامش را در دکورراسیون ارمغان می اورد.

کابینت نئوکلاسیک تیره

در ابتدا گفته شد که در کابینت های نئوکلاسیک اغلب از رنگ های ملایم و روشن استفاده می شود اما به این معنی نیست که هرگز نمیتوان از رنگ هایی مانند سورمه ای ، مشکی و … استفاده کرد. رنگ آبی نفتی بکار رفته در این کابینت ها ، یکی از ترندهای سال 2020 می باشد. با استفاده از تضاد بین رنگ های کابینت و سینک مانند مشکی و سفید یا طوسی و سفید میتوان فضا را متعادل کرد.

 کابینت نئوکلاسیک براق

کابینت های نئوکلاسیک در واقع تلفیقی از سبک مدرن و کلاسیک می باشند که در کنار هم ظاهری شیک و ساده به آشپزخانه شما می دهند. کابینت نئوکلاسیک براق دارای سطحی زیبا و پولیشی است که در کنار سنگ های مرمر و کوارتز به عنوان روکابینتی، ظاهری زیبا و لاکچری به آشپزخانه شما می دهد. همچنین رنگ سفید و براق این کابینت باعث خطای دید می شود و آشپزخانه شما را بزرگتر نشان می دهد.  کابینت نئوکلاسیک انواع مختلفی دارد که بر اساس جنس تقسیم بندی می شوند.

کابینت مات یا براق

جنس مغزی کابینت نئوکلاسیک براق از چوب یا ام دی اف می باشد و روکش آن از چند لایه رنگ براق به ضخامت 3 میلیمتر تشکیل شده است. در نهایت به وسیله یک مایع خمیری و یا اسپری، روی آن پولیش می زنند تا باعث از بین رفتن خط و خش و آلودگی شود و ظاهری شیشه ای به کابینت بدهد.

مزایای کابینت نئوکلاسیک براق

 • کابینت نئوکلاسیک براق دارای مزیت های زبر می باشد.
 • چند لایه رنگ در این نوع کابینت باعث استحکام بیشتر ورقه های کابینت می شود.
 • خمیر پولیش روی آن از فرو رفتگی کابینت جلوگیری می کند.
 • خمیر پولیش و لایه های رنگ مانع نفوذ آب به مغذی کابینت می شوند.
 • این نوع کابینت برای آب و هوای مرطوب مناسب است.
 • در برابر نور خورشید و حرارت سطحی مقاومت بالایی دارد.

جدیدترین مدل های کابینت در سال 1400

معایب کابینت نئوکلاسیک براق

این کابینت در کنار مزایای زیادی که دارد، معایبی هم دارد که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.

برای ساخت نیاز به محیط ایزوله و به دور از گرد و غبار دارد.

استفاده بیش از حد از مواد پولیشی در این مدل کابینت ضخامت لایه بیرونی را از بین می برد و باعث آسیب پذیری بیشتر کابینت می شود.

با اینکه کابینت نئوکلاسیک براق مقاومت بالایی دارد، اما لایه پولیشی روی آن باعث آسیب پذیری کابینت در برابر اجسام تیز می شود.

عوامل موثر بر قیمت کابینت نئوکلاسیک

پارامترهای مختلفی در تعیین قیمت هر متر کابینت نئوکلاسیک نقش دارد. قیمت کابینت نئوکلاسیک تا حدودی بالاتر از سایر کابینت ها مانند ممبران است. اصلی ترین دلیل این موضوع ، طرح درب این نوع کابینت ها باز میگردد. هر دستگاه CNC توانایی برش طرح درب چوب را ندارد. از مهم ترین دلایل دیگر اعمال دشوار و سخت PVC به دلیل کنج های تیز و ظرافت بالا می باشد.
از موارد تاثیرگذار بر کیفیت و قیمت این نوع کابینت می توان :

کیفیت حکاکی و تراشکاری

در ساخت این نوع کابینت سطح کار تراش داده می شود و بدیهی است دقت تراشکاری در ابعاد و ظاهر کار تاثیر بسیار زیادی در نتیجه کار دارد. همچنین کیفیت تراشکاری در کنج ها و لبه های تیز کار حساس بوده و کیفیت تراشکاری را نشان می دهد.

کیفیت رنگ و روکش

رنگ و روکش در کیفیت نهایی کابینت تاثیر بسیار زیادی دارد. این موضوع خود را در کابینت MDF بیشتر نشان میدهد. اگر جنس روکش به کار رفته در محصول مناسب نباشد پس از مدتی روکش ها تغییر رنگ می دهند. علاوه بر موارد فوق مقاومت در برابر حرارت ، خط و خش و رطوبت کیفیت را نمایان می کند. اعمال روکش بر روی سطح چوب نئوکلاسیک کاری سخت و دشوار است.

کابینت مینیمال

کیفیت چوب و MDF

کیفیت چوب و MDF تاثیر مستقیم و ویژه ای در ماندگاری کابینت ها دارد.

کیفیت تجهیزات

تجهیزات مانند لوله ، جک و … تاثیر مستقیم در ماندگاری کابینت ها دارد.

مزایا و معایب کابینت نئوکلاسیک

مزایا

 1. از عمر طولانی ، دوام و مقاومت بالایی برخوردار می باشد.
 2. جزء جدیدترین سبک های موجود در بازار بوده و تلفیقی از کابینت مدرن و کلاسیک می باشد.
 3. به دلیل استفاده از رنگ پلی اروتان قابلیت تنظیف راحت تری بر خوردار است.
 4. فقط در سبک کابینت های پولیشی و نئوکلاسیک وجود رنگ های براق در کابینت های CNC شده ، دیده می شود.

تفاوت کابین مات و براق

معایب 

 1. در صورت عدم رنگ شدگی مرغوب امکان کدر شدن رنگ یا لب پر شدن نیز امکان پذیر است.
 2. این نوع کابینت نسبت به اشیاء برنده و تیز آسیب پذیر می باشد.
 3. نسبت به رطوبت حساس می باشد.
 4. به دلیل حساس و آسیب پذیر بودن در مقابل رنگ شدگی و هم حکاکی ، ساخت این محصول فقط با دستگاه های پیشرفته امکان پذیر بوده و نوع دستگاه CNC نیز اهمیت بسیاری دارد.
 5. در صورت آسیب دیدن کابینت امکان رنگ آمیزی مجدد و امکان ترمیم نیز وجود ندارد.

مزایا کابینت ممبران

نکات مهم در انتخاب کابینت نئوکلاسیک

 1. در صورتی که مقدار نور طبیعی در محیط کم باشد ، انتخاب و استفاده از رنگ های روشن گزینه مناسب تری نسبت به رنگ های تیره می باشد.
 2. فضای داخل کابینت را بر اساس فضای معمول خود پر کرده و پر کردن بیش از حد داخل کابینت سبب تغییر در فرم ظاهری کابینت و آسیب می شود.
 3. جهت جلوگیری از باد کردن کابینت از قرار دادن ابزار و وسایل خیس در کابینت بپرهیزید.
 4. هیچگاه کابینت نئوکلاسیک را با آب یا سایر مواد شونده ها نشویید
 5. جهت تمیز نمودن کابینت ها بهتر است از دستمال تمیز و نم دار استفاده نمایید.
 6. در صورتی که فضای آشپزخانه شما کوچک است میتوانید از کابینت های کمدی که فضای بیشتری را در اختیار قرار می دهد استفاده نمایید.
 7. در محل هایی با فضا و متراژ بالا دارند بهتر است از رنگ های تیره بهره برد و این رنگ ها در آشپزخانه های Uشکل و بزرگ زیبایی را دوچندان می نماید.

کابینت آشپزخانه انزو

کابینت انزو (کابینت نئوکلاسیک) برای اولین بار توسط شرکت zentique آمریکا در نیوجرسی تولید شد. در واقع می‌شود گفت که انزو، نام برند محصول تولیدی این شرکت است؛ که برای اولین بار توسط وارد کنندگان ایتالیایی وارد ایران شد. و با توجه به قیمت بالای کابینت های وارداتی، تولید کنندگان ایرانی اقدام به تولید این کابینت در ایران کردند.
همانطور که می دانید: مردم، شرکت های پیشتاز را در هر جای دنیا به دلیل معروفیتشان؛ به اسم برندشان روی همان محصول می‌شناسند و به آن نام صدا می‌کنند.

کابینت آشپزخانه انزو

به همین دلیل تمام محصولات تولیدی شرکت‌های دیگر و سازندگان ایرانی را می توان؛ به اسم طرح انزو نام برد و استفاده کرد. پس برای راحتی در مطالعه و نوشتن هرجا در این مقاله از کلمه‌ی انزو استفاده شد؛ منظور طرح انزو می باشد. جالب است بدانید که برند انزو نام برندی از سیستم کابینت آشپزخانه، که خود بخشی از خط تولید zentique که حوزه‌ی فعالیتش در زمینه‌ی مبلمان، نورپردازی و دکوراسیون است، می باشد.

ضخامت درب های این مدل کابینت بیست و پنج میلیمتر و چهل میلیمتر قابل تولید است، همچنین ضخامت رنگ در این مدل یک میلیمتر است. نوع رنگ کابینت های انزو پلی اورتان است اما در کشور ما به جهت صرفه جویی در هزینه و سود بیشتر از رنگ های پلی استر استفاده می شود که توصیه می‌کنیم به هیچ وجه این پیشنهاد کابینت سازتان را قبول نکنید و تحت تاثیر افراد سودجو عمل نکنید.

کابینت پولیشی

با توجه به بررسی های سایت houzz یکی از محبوب ترین مدل های کابینت آشپزخانه کابینت پولیشی است لیکن این محصول بسیار جذاب ترکیبی از کابینت کلاسیک حکاکی شده در کنار رنگ پولیشی براق مشابه هایگلاس سفید است و اصطلاحا تلفیقی از کابینت های مدرن و کلاسیک است. استفاده از رنگ پولیشی در این مدل باعث براق بودن درب کابینت ها شده است.

ضخامت رنگ درب های پولیشی بین یک تا دو میلیمتر است و قطر درب ها در دو سایز بیست و پنج میلیمتری و چهل میلیمتری تولید می شوند. نوع رنگ در این نوع دکور بسیار حساس است لیکن پیشنهاد می کنیم از شرکت های معتبر خرید کرده و تا با خیالی آسوده محصولی با کیفیت و مرغوبیت بالا دریافت کنید و از گارانتی و خدمات پس از فروش بهرهمند شوید.

کابینت پولیشی

کابینت پولیشی یکی از جدید ترین مدل های کابینت آشپزخانه است. این مدل کابینت شامل چند نوع درب متفاوت است، اما نوع رنگ تمام این مدل ها رنگ پولیشی است. این نوع رنگ براق و عمدتا در رنگ سفید قابل اجرا می باشد.

در این مدل کابینت از دستگیره سرامیکی استفاده می شود، همچنین کابینت پولیشی شامل تاج و زیر چراغ ابزار خورده مختص به خود است و از ستون های منحصر به فرد سبک خود بهره می برد. ستون ها، تاج و زیر چراغ در این مدل کابینت شامل حکاکی هستند و به اصطلاح ابزار خورده شده اند.

طراحی کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

طراحی سه بعدی اولین قدم برای ایده پردازی در آن محیط محسوب می شود، مزیت طراحی کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک اینه که شما قبل سفارش هر محصولی می توانید به شکل طراحی سه بعدی آن را مشاهده نمایید و این مهم باعث می شود انتخاب بهتری در انتخاب سبک و رنگ کابینت آشپزخانه داسته باشید و به اصطلاح از قبل بدانید چی می خرید.

در طراحی کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک: توجه به تاج و زیر چراغ ها، نحوه قرار دادن ستون و سرستون ها، و مهم تر از همه محل قرارگیری کابینت ها و جزیره آشپزخانه، نکته فوق العاده با ارزشی در طراحی هر آشپزخانه ای است.
یکی از ارکان مهم تیم طراحی کابینت لند توجه محسوس آن به این موارد می‌باشد. که پایین تر جزئیات بیشتری را در اختیارتان میگذاریم. همچنین با در نظر گرفتن استاندارد های موجود در طراحی دکور داخلی آشپزخانه، و مهم تر از آن متناسب با سلیقه مشتری ایده آل ترین طرح ممکن را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهیم.

تاج-کابینت-نئوکلاسیک

تاج و زیرچراغ در کابینت آشپزخانه نئو کلاسیک

تاج کابینت از قسمت های مهم طراحی یک کابینت به حساب می آید که می تواند جلوه زیبایی به آن بدهد. بنابراین بهتر است در هنگام خرید توجه بیشتری به جزییات طراحی تاج کابینت داشته باشید. تاج کابینت علاوه بر زیبایی باعث پوشاندن فضای بین سقف و کابینت می شود و حتی خرابی های سقف و دیوار را نیز می پوشاند.

طرح تاج کابینت نئوکلاسیک

در سبک کلاسیک معمولا از تاج های بلندتر و برجسته تر استفاده می شود، اما سبک مدرن به سادگی بیشتری تمایل دارد. بنابراین در سبک های نئوکلاسیک از تلفیق این دو سبک برای انتخاب تاج استفاده می شود. با توجه به این که معمولا برای تزیین کابینت نئوکلاسیک از خطوط موازی و شیشه استفاده می شود، طرح تاج های کابینت نئو کلاسیک نیز معمولا دارای خطوط موازی و بدون طرح های برجسته است و طول آن تا سقف ادامه دارد.

بلندی تاج کابینت نئوکلاسیک

معمولا تاج کابینت ها 3 الی 15 سانتی متر است که بر اساس سلیقه افراد سفارش داده می شوند. برای کابینت های نئوکلاسیک معمولا اندازه ای بین این دو نظر گرفته می شود تا خیلی کوتاه یا خیلی بلند نباشد. کابینت های نئوکلاسیک معمولا تا سقف ادامه دارند و با تاج و پاخور تکمیل می شوند و یک ظاهر یکدست بدون انقطاع به کابینت می دهند.

رنگ بندی تاج کابینت نئوکلاسیک

تاج کابینت نئوکلاسیک در رنگ های مختلف مطابق با سلیقه شما ساخته می شود. کابینت های نئوکلاسیک معمولا دارای رنگ های روشن طوسی، سفید و شیری هستند که تاج کابینت ها نیز معمولا همرنگ آنها انتخاب می شود

نکاتی برای نگهداری از کابینت های کلاسیک رومی

کابینت نئوکلاسیک یکی از جدیدترین سبک های کابینت آشپزخانه با تلفیقی از سبک کلاسیک و مدرن است. بنابراین، طراحی تاج کابینت نئوکلاسیک  نیز باید تلفیقی از این دو سبک باشد تا ساده و شیک به نظر برسد. البته طراحی تاج کابینت بستگی به سلیقه شما دارد که دوست دارید طراحی بیشتر به مدرنیته نزدیک باشد یا سبک کلاسیک.

ستون و سرستون در کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

ستون های نقش و نگار برجسته در این سبک تفاوت هایی از نظر شکل ظاهری و متریال با سبک کلاسیک دارند. در سبک نئو کلاسیک نسب به سبک کلاسیک از ستون های کمتری استفاده می شود. حتی در بسیاری از مدل کابینت های نئو کلاسیک هیچ ستونی به چشم نمیخورد و در استفاده از ستون و سر ستون در کابینت آشپزخانه نئو کلاسیک الزامی نیست.

دستگیره کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

️دستگیره كابینت نئو کلاسیک نقش به سزایی در زیبایی آشپزخانه شما دارد. دستگیره ها تمام کننده ی زیباییِ یک کابینت هستند. ️به طور معمول در آشپزخانه های سبک نئو کلاسیک از دستگیره های سرامیکی استفاده می شود. این نوع دستگیره ها بسیار تنوع رنگ بالایی دارند و در مدل های مختلف موجود هستند. اگر شما کابینت آشپزخانه روشن انتخاب کرده‌اید پیشنهاد ما به شما این است که از رنگ‌های برنزی و طلایی رنگ استفاده کنید. و اگر انتخاب شما سبک کابینت نئو کلاسیک تیره است از دستگیره های سرامیکی استیل و روشن استفاده نمایید. توجه به نكات كوچك است كه تفاوت ها را به وجود می آورد پس با همان دقتی که نوع کابینت و رنگ آن را انتخاب می کنید روی انتخاب دستگیره و دیگر نکات کوچک دقت فرمایید.

جزیره در کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

یکی از پرطرفدارترین مدل های آشپزخانه، طراحی جزیره است. جزیره با همه سبک های آشپزخانه هماهنگی دارد و باعث افزایش کارایی فضای آشپزخانه شما می شود. جزیره فقط مختص آشپزخانه های بزرگ نیست، بلکه در آشپزخانه های کوچک می تواند به عنوان فضای جداکننده آشپزخانه و اتاق نشیمن استفاده شود. جزیره در واقع یک کانتر در وسط آشپزخانه است که هیچ اتصالی با دیوار ندارد و برای نصب سینک ظرفشویی، گاز رومیزی و یا حتی به عنوان میز ناهارخوری استفاده می شود. در ادامه به معرفی جزیره کابینت نئوکلاسیک می پردازیم.

در دکور کابینت آشپزخانه می توان جزیره را به عنوان نقطه عطف آشپزخانه نام برد. معمولا ارتفاع استاندارد جزیره کابینت آشپزخانه نئو کلاسیک، ۹۰ سانتی متر است. ولی زمانی که بخواهیم از آن به عنوان سطح کار استفاده نماییم، ۷۰ تا ۷۵ سانتی متر مناسب می‌شود. که این موضوع خلاقیت و توجه طراح به این موضوع را می رساند. همچنین جزیزه آشپزخانه کاربردهای مختلفی دارد. که طراح کابین لند با توجه به کارایی جزیره، طرح مد نظر شما را ارائه می دهد. نمونه کار های گلاس همراه با جزیره را اینجا مشاهده فرمایید. در ادامه به چند کاربرد جزیره آشپزخانه برای اطلاعات بیشتر شما اشاره می کنیم.

مزایا و معایب کابینت انزو

جزیره مخصوص نگهداری وسایل:

گاهی شما فضای بیشتری در اختیار دارید که پیشنهاد ما به شما جزیره با کمد و کشوهای بسیار است.

جزیره مخصوص میز نهار خوری:

هر طراحی می داند جزیره آشپزخانه ای که برای غذاخوری طراحی شده است، باید فضای کافی برای قرارگیری زانوها در زیر آن را داشته باشد. به همین خاطر، لبه‌های پیشخوان در سمت صندلی‌ها باید به اندازه ۶۰ سانتی‌متر، از جزیره بیرون زده باشد.

جزیره مخصوص آشپزی و شستشو:

در این نوع از جزیره از سینک ظرفشویی استفاده می شود. همچنین فضایی بر روی پیشخوان این جزیره‌ها فراهم می‌شود که بر روی آن می‌توان مواد غذایی را آماده نمود و حتی برای مهمانی‌های سلف سرویس از آن استفاده کرد. این جزیره نیز اغلب برای آشپزخانه هایی با فضای بزرگتر طراحی و اجرا می‌شود.

جزیره مخصوص آشپزی:

وقتی اجاق‌ گاز روی جزیره آشپزخانه قرار داده شود، آشپز به وسط آشپزخانه هدایت می‌شود و به این ترتیب تسط کامل به فضای اطراف پیدا می‌کند. ولی در عین حال اشکال انتخاب این نوع جزیره این است که ریخت و پاش زیادی دارد و آشپزخانه را کمی شلخته نشان می‌دهد.

کاور هود در کابینت آشپزخانه کلاسیک

کاور هود یکی از ارکان اصلی در طراحی کابینت نئو کلاسیک است. در اصل دلیل انتخاب کاور هود در کابینت نئو کلاسیک، برای عدم نمایش هود و متناسب با فضای آشپزخانه نصب می شود. همچنین استفاده از متریال عالی توسط تیم تولیدی کابین لند و در فضای کاملا مکانیزه و صنعتی و مطابق با سلیقه شما مشتریان عزیز طراحی و اجرا می شود تا چشم نوازی بیشتری به دکور آشپزخانه شما بدهد. کاور هود در سبک نئو کلاسیک در چند مدل متنوع موجود است که در تمامی این مدل ها هود مخفی است و دیده نمی شود.

کابینت دو رنگ نئو کلاسیک

امکان استفاده از دو رنگ متفاوت در سبک نئو کلاسیک وجود دارد اما به خاطر عدم خلاقیت تولید کنندگان این عرصه کمتر نمونه کاری از کابینت دو رنگ نئو کلاسیک وجود دارد و کمتر شناخته شده است.

پیشنهاد کابین لند به شما استفاده از استایل و رنگ های متفاوت درون آشپزخانه می باشد. برای نمایش و ایجاد ترکیب رنگ متنوع، می توانید از رنگ های متضاد و به جا برای چشم نوازی بیشتر استفاده نمایید.

راهنمای خرید کابینت نئوکلاسیک

مطالعه راهنمای خرید کابنیت نئوکلاسیک برای هر فردی که قصد خرید کابینت نئو کلاسیک را دارد را می توان بخش مهمی از این مقاله دانست. زیرا مشتری که قصد خرید کابینت نئو کلاسیک را دارد هدف اصلی اش دریافت محصول مرغوب و با کیفیت است. کابینت نئو کلاسیک یکی از پرطرفدارترین مدل های کابینت می باشد. قبل از خرید کابینت نئو کلاسیک لازم است فاکتورهای زیر را در نظر بگیرید:

  1. جنس ام دی اف درب ها (کاستامونا یا واناچای) از برترین برند های موجود و دارای استاندارد های جهانی.
  2. نوع دستگاه رنگ پاش.
  3. نوع دستگاه سی ان سی و کیفیت و ظرافت کابینت نئو کلاسیک.
  4. جنس و کیفیت رنگ کابینت (پلی یورتان، پولیشی) نوع رنگ و مهارت رنگ کار تاثیر بسیاری در محصول نهایی دارد.
  5. جنس و نوع یراق آلات مصرفی در کابینت.

جدیدترین مدل های کابینت انزو

نکاتی درباره کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

 • اگر مقدار نور طبیعی در محیط آشپزخانه کم است از رنگ های روشن استفاده کنید.
 • از قرار دادن اشیاء سنگین بر کابینت بپرهیزید.
 • محفظه کابینت را بر اساس فضای معمول آن پر کنید، پر کردن بیش از حد محفظه کابینت را از فرم ظاهری می اندازد.
 • از قرار دادن ابزار خیس به درون کابینت بپرهیزید زیرا باعث باد کردن آن قسمت میشود.
 • هیچگاه کابینت نئو کلاسیک را با آب و یا مواد شوینده نشویید، بهترین راه حل نظافت استفاده از دستمال تنظیف نم دار می باشد.
 • اگر آشپزخانه کوچکی دارید و وسایل شما زیاد است از کابینت های کمدی استفاده کنید تا فضای بیشتری در اختیار داشته باشید.
 • اگر آشپزخانه با متراژ بالا دارید کابینت با رنگ های تیره بهره ببرید این رنگ کابینت در آشپزخانه های u شکل و بزرگ بسیار زیباست.
 • در نهایت اگر دکور فعلی شما، کابینت آشپزخانه کلاسیک می باشد و روی آن خط و خش افتاده است می توانید آن را با خیال آسوده به استاد کاران مجرب کابین لند بسپارید که آن را بازسازی کنند.
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴.۷ از ۵
از مجموع ۷ رای

کابینت

12 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *