نصب-کابینت-های-انزو-و-نئوکلاسیک

نکاتی که درباره نصب کابینت انزو باید بدانید

نصب کابینت انزو یکی از مراحل مهم بعد از طراحی و ساخت کابینت انزو می باشد و باید با رعایت تمام نکات اصلی، کار توسط افراد متخصص انجام شود. نصب غیر اصولی می تواند باعث بهم ریختگی کابینت ها شود و زیبایی طراحی دیگر به چشم نخواهد آمد.

کابینت انزو یکی از محبوب ترین طرح های کابینت در سال های اخیر در داخل کشور بوده است که طرح آن برگرفته از برند کابینت انزو ایتالیایی بوده و با خلاقیت شرکت های داخلی در حوزه طراحی و ساخت کابینت، شاهد مدل های متنوع و زیبایی از ساخت کابینت انزو در داخل کشور هستیم.

نکات مهم برای نصب کابینت انزو

برای نصب کابینت انزو قوانین کلی و جزئی وجود دارد که در اینجا می خواهیم آنها را برای کسانی که علاقه مند به خرید این نوع کابینت هستند و میخواهند یک نصاب مناسب انتخاب کنند بیان کنیم.

مهم ترین بخش در نصب کابینت ، قسمت اولیه آن است یعنی هنگامی که اولین کابینت نصب می شود در صورتی که تکه و یا قسمت اولیه کار به درستی نصب نشود سایر مراحل نیز به صورت اشتباه در کنار هم قرار می گیرند به همین دلیل در هنگام نصب باید به مرحله اولیه کار توجه بیشتری کرد.

نصب کابینت انزو بهتر است توسط افراد متخصص این کار که وظیفه اصلی آنها نصب این مدل از کابینت و سایر مدل هااست،انجام شود چون در نصب کابینت ابزار و وسیله هایی مورد نیاز است که شاید در دسترس یک فرد معمولی نباشد.

نصب کابینت انزو

در نصب کابینت انزو دیواری، با توجه به طرحی که از قبل توسط شرکت کابینت ساز و مشتری مشخص شده است می تواند تا سقف ادامه پیدا کند و یا با یک فضای خالی تا سقف نصب شود که این موارد تا حدودی به ظاهر و زیبایی که طرح کابینت به فضا می دهد هم بستگی دارد.

به کار بردن کشوها در هنگام نصب کابینت با توجه به طرحی که مشخص شده است نقش بسیار مهمی در زیبایی و کاربرد بهتر کابینت دارد و برای انتخاب درست کشوها باید به کیفیت آنها و مقاومتشان در برابر سنگینی وزن اشیائی توجه کرد که در آن قرار می گیرد.

به کار بردن پی وی سی در قسمت سینک ظرفشویی یک نکته بسیار مهم در نصب کابینت انزو به شمار می آید چون طول عمر این نوع از کابینت ها در برابر آب و رطوبت کاهش می یابد و با نصب درست می توان از ایجاد این مشکل در کابینت پیشگیری کرد.

استفاده حداکثری از فضاهای خالی که بین قسمت های مختلف کابینت وجود دارد یکی از موارد اصلی است که در نصب کابینت توسط افراد متخصص مورد توجه قرار می گیرد و در این صورت می توان شاهد استفاده حداکثری از یک فضای کوچک و یا بزرگ بود و البته تاثیر زیادی هم در زیبایی نهایی دارد که بعد از نصب کابینت می توان آن را مشاهده کرد.

ویژگی دیگری که در هنگام طراحی کابینت های انزو قابلیت انتخاب را دارد، قاب دار یا بدون قاب بودن آنها است که معمولا در طراحی های سفارشی بیان می شود و نمونه کابینت های بدون قاب در هنگام نصب کابینت انزو فضای بیشتری را برای استفاده مصرف کننده فراهم می کنند.

نصب اصولی هر کدام از انواع مدل های کابینت به ویژه نصب کابینت انزو با درنظر گرفتن مکان پریزهای برق برای استفاده از آنها در هنگام کار در آشپزخانه امکان پذیر است و باید درنظر داشت که پریزهای برق هم از لحاظ انتخاب مکان درست و هم رعایت اصول ایمنی باید به درستی قرار گرفته شوند.

جدیدترین مدل های کابینت در سال 1400

اندازه گیری مناسب برای نصب کابینت آشپزخانه

اولین قدم عملی بعد از انتخاب مدل و نوع کابینتی که مشتری قصد سفارش آن را دارد، اندازه گیری مکان و سپس مطابقت دادن آن با مدل کابینت انزو برای ساخت است به همین دلیل می توان به جرات گفت که مهمترین قسمت ساخت کابینت، اندازه گیری مناسب و دقیق است و در غیر اینصورت مرحله نصب کابینت انزو به درستی انجام نخواهد شد.

قسمت های اصلی که در هنگام اندازه گیری باید مدنظر قرار بگیرد معمولا عرض، ارتفاع و طول قفسه ها و کشوهایی هستند که در طرح انتخابی کابینت ساخته می شوند که هر کدام از این قسمت ها هم به صورت جزئی با درنظر گرفتن نکات زیادی انجام می شوند.

عرض کابینت انزو به عنوان یکی از موارد مهم در هنگام طراحی و نصب کابینت مورد اهمیت قرار می گیرد چون در صورتی که عرض، متناسب با فضای مشخص شده نباشد، هنگام نصب کابینت انزو نمی توان آن را به درستی در مکان مشخص شده تنظیم کرده و ثابت کرد.

ارتفاع کابینت انزو با توجه به شرایط مکانی موردنظر متغییر است ولی در حالت کلی اگر بخواهیم یک عدد استاندارد را بیان کنیم معمولا اندازه ی استاندارد در ارتفاع این نوع از کابینت 90 سانتیمتر می باشد.

یک متخصص یا نصاب حرفه ای برای اینکه در اندازه گیری اولیه برای نصب کابینت انزو دچار اشتباه نشود باید این مرحله را با دقت بالایی انجام دهد و تمام شرایط لازم را درنظر بگیرد و حتی در صورت نیاز چندین بار قسمت های حساس کار را اندازه بگیرد.

کابینت انزو طرح های گلس

نصب کابینت نئوکلاسیک

کابینت نئوکلاسیک ترکیبی از سبک مدرن و کلاسیک می باشد که امروزه بیشترین میزان درخواست در بین مشتریان را به خود اختصاص داده است.

دسته بندی کابینت نئوکلاسیک بسیار متنوع است که با بکار بردن مواد اولیه مختلف و در طرح های مختلفی مثل کابینت های ممبران، کابینت پولیشی، ام دی اف، های گلاس،انزو و بسیاری از نمونه های دیگر ساخته و طراحی می شوند.

با توجه به این مورد که کابینت انزو یک جزء از دسته بندی نمونه کابینت های نئوکلاسیک به شمار می آید، به همین دلیل تمام نکات و موارد کلی که در اندازه گیری و نصب کابینت انزو مدنظر است واهمیت دارد، شامل تمام کابینت های نئوکلاسیک هم می باشد.

نصب انواع کابینت نئوکلاسیک یک انتخاب درست برای خانه های کوچک و مدرن امروزی هستند چون با بکارگیری حداکثری فضای موجود، باعث می شوند تا محیط آشپزخانه دل بازتر و بزرگ تر نشان داده شود.

مراحل-نصب-کابینت-انزو

امروزه شرکت های زیادی هستند که در حوزه طراحی، ساخت و نصب انواع کابینت های نئوکلاسیک در داخل کشور فعالیت می کنند ولی باید درنظر داشته باشید که طراحی درست کابینت متناسب با شرایط مکانی، سلیقه ای و بودجه ای شما یک امر کاملا تخصصی و حرفه ای است و به همین دلیل پیشنهاد می کنیم حتما قبل از گرفتن تصمیم قطعی از مشاوره های قبل از خرید مراکز فعال استفاده کنید که مجموعه کابینت لند فعال در حوزه ساخت انواع کابینت نئوکلاسیک و انزو آماده عرضه بهترین خدمات به مشتریان خود می باشد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

کابینت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *